PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

03 251 2 11 24

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Трьохмісні номери в готелі Соколине Гніздо

Затишні трьохмісні номери чекають на Вас в Карпатах в готелі Соколине Гніздо. Кожен номер зустріне Вас теплотою і затишком, стіни з натуральної деревини створять максимально комфортні умови для відпочинку.
В кожному номері знаходиться нове зручне двомісне ліжко, комфортний розкладний диван котрий буде слугувати, як місцем для відпочинку або читання, так і повноцінним спальним місцем, обідній стіл, сучасний телевізор, шафа для одягу, душ з гарячою водою, туалет, безкоштовний доступ до інтернету.
Готель обладнаний сучасною системою опалення, що гарантує теплоту номеру цілий рік. Висококваліфікований персонал при необхідності допоможе Вам з валізами та прасування одягу.
У вартість номеру включено апетитний сніданок на вибір: Англійський сніданок, Карпатський сніданок, Домашній сир зі сметаною, Каша, Галицький сирник, з філіжанкою ароматної кави або чаю, для дітей завжди відкритий дитячий майданчик на території комплексу Соколине Гніздо і під наглядом. Стоянка автомобілів під охороною та відео наглядом. Діє гнучка система знижок.

Вартість тримісного номеру в готелі Соколине Гніздо:

870грн Замовити номер