PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Більярд в комплексі Соколине Гніздо

Комплекс Соколине Гніздо пропонує Вам професійний більярдний стіл для гри удвох або міні турніру для компанії. Затишне приміщення, чудове освітлення столу, зручний диван для очікування дозволяє Вам отримати максимальну насолоду від чудової гри. Так як більярд знаходиться на другому поверсі сауни в комплексі Соколине Гніздо, він стане чудовим продовженням відпочинку після розслаблення в сауні чи оздоровчому чані.
Для Ваших діток на території знаходиться дитячий майданчик, де Ваша дитина може бавитись з іншими дітьми, доки Ви будете зайняті грою. Тим, хто не любить спостерігати за грою, ми пропонуємо зручні альтанки для відпочинку на березі ріки або дерев’яні лежаки для прийняття сонячних Ван.
Також для відпочиваючих з автомобілем комплекс Соколине Гніздо надає безкоштовну стоянку під наглядом. Все вище сказане дозволяє нам гарантувати, що вся Ваша сім’я отримає максимум задоволення від відпочинку в комплексі Соколине Гніздо.
Комплекс Соколине Гніздо зустріне Вас теплотою і затишком, наповнить відчуттям повного розслаблення і подарує справжній відпочинок для всієї родини.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!

Вартість однієї готини аренди більярду в комплексі Соколине Гніздо:

Будь-ласка уточнюйте ціну у адміністратора. Замовити більярд