PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Оздоровчі гарячі чани в комплексі Соколине Гніздо

Розважально-курортний комплекс в Карпатах Соколине Гніздо пропонує Вам унікальний та новий вид відпочинку — оздоровчий чан. Купання в чані покращує імунну систему і щитовидну залозу, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинну систему і просто допомагає розслабитись і набратися сил.
В чані одночасно можуть розміститись 5-6 чоловік, що ідеально підходить для невеликих компаній і членів всієї родини. Чан знаходиться в приміщені під відкритим мансардним вікном, що сприяє більш повній релаксації і максимальному відчутті гірського повітря і природи.
Вода в чані нагрівається рівномірно до 35-45 градусів, що дозволяє Вам поступово звикати до температури. Рядом з гарячим чаном знаходиться чан з холодною водою, необхідно чергувати гарячий і холодний чани. Для бажаючих є дерев’яні лежаки для відпочинку між процедурами, на котрих можна полежати розслабившись для більш повноцінного відпочинку.
Але це ще не все!!! В чані Вам подадуть зелений трав’яний чай, при бажанні приготують рибу на мангалі, котрі Ви можете спіймати самостійно в гірській річці Орява, затишний стіл, котрий знаходиться в приміщені чану, буде у Вашому розпорядженні на протязі всієї процедури в чанах.
Гарячі оздоровчі чани комплексу Соколине гніздо зустрінуть Вас теплотою і затишком, наповнять відчуттям повного розслаблення і подарують незабутній відпочинок для всього організму.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!

Вартість двох годин оренди оздоровчого чану в готелі Соколине Гніздо:

Будь-ласка уточнюйте ціну у адміністратора. Замовити Чан