PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Відпочинок в комплексі Соколине Гніздо

Максимально повноцінний відпочинок в комплексі Соколине Гніздо в Карпатах Ви відчуєте в затишних альтанках на березі ріки Орява. Що може бути краще відпочинку за зручним столом для всієї родини на чистому повітрі в оточенні лісу і гір. В сонячний або дощовий день Ви завжди зможете усамітнитись в альтанках для приймання їжі або просто відпочинку від гучного і загазованого міста. Альтанка стане ідеальним місцем відпочинку для всієї родини після прогулянки по Карпатам і місцевим пам’яткам, котрих немало, навкруги комплексу Соколине Гніздо.
Ми пропонуємо як невеликі альтанки на 4-6 чоловік, так і альтанки для великих компаній, що дозволяє Вам відсвяткувати день народження, ювілей або навіть невелике весілля на березі гірської річки подалі від гуркоту міста.
Альтанки готелю Соколине Гніздо абсолютно безкоштовні для всіх відвідувачів комплексу і практично у будь-який час знайдеться хоча б одна вільна альтанка біля річки.
Альтанки комплексу Соколине Гніздо зустрінуть Вас теплотою і затишком, подарують відчуття повного розслаблення і залишать масу приємних спогадів.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!