PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Готель Соколине Гніздо

Готель Соколине Гніздо знаходиться на самому березі гірської річки Орява, в Карпатах. Чисте Карпатське повітря і шум гірської річки занурять Вас у світ повної релаксації від міста і побутових проблем.
На території комплексу Соколине Гніздо знаходиться великий дитячий майданчик з гойдалками, батутом, гіркою, басейном і т.д. де Ваша дитина буде зайнята і під наглядом. Для любителів оздоровчого відпочинку Готельно-розважальний комплекс Соколине Гніздо пропонує Чани і Фінську Сауну на дровах.
Також на території знаходиться більярд, де можна провести час як удвох так і компанією. Альтанки над річкою послужать ідеальним місцем, щоб розслабитися і почитати книгу або пообідати і насолодитись чистим повітрям і звуками природи. Також можна спуститись до річки і відпочити на її березі, зручно розташувавшись на лежаках.
Територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною, а стоянка автомобілів об лаштована камерами відео спостереження, що гарантує Вашу безпеку і безпеку Вашого транспорту.

2-о місні номери в комплексі Соколине Гніздо

Затишні 2-о місні номери в комфортних 2-о поверхових домах канадської будови. В кожному номері душ, туалет, двомісне ліжко, телевізор, WIFI.
В номерах готелю Соколине Гніздо Ви будете відчувати себе як вдома.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!

3-ьох місні номери в комплексі Соколине Гніздо

Затишні 3-ьох місні номери в комфортабельних 2-о поверхових будинках канадської будови. В кожному номері душ, туалет, двомісне ліжко, розкладний диван, стіл, телевізор, WIFI.
В номерах готелю Соколине гніздо Ви будете почуватись як вдома.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!