PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Ресторан комплексу Соколине Гніздо

Ресторан комплексу Соколине Гніздо це не просто місце для прийняття їжі — це в першу чергу найсмачніша їжі з одним із кращих обслуговувань в Карпатах. Ви відчуєте себе в елітному ресторані Європейського рівня, відвідавши ресторан Соколине Гніздо в Сколе. Ми пропонуємо смачні, корисні страви для всієї родини по розумним цінам. Різноманітність нашої кухні, дозволить Вам насолодитись стравою на будь який смак, а найсмачніший карпатський чай ідеально завершить приймання їжі, надовго залишивши у Ваших спогадах приємний аромат. А також для всіх наших відвідувачів ми пропонуємо кальяни.
Наші офіціанти завжди привітні і при необхідності зможуть порекомендувати страву, котра, безперечно прийдеться Вам по смаку. Досвідчені бармени запропонують яркі та насичені смаком коктейлі як алкогольні так і освіжаючі. Величезний вибір чаю і кави не залишить байдужим навіть самого витонченого гурману.
Зала на чоловік дозволяє проводити банкети, дні народження, ювілеї і невеликі весілля. Великий асортимент страв дозволяє Вам обрати меню на будь-який смак, а досвідчена команда професіоналів створить Ваше свято незабутнім.