PL| UA| RU|

+38 097 518 51 06

+38 095 922 27 65

03 251 2 11 24

info@sokolyne-gnizdo.com.ua

Рибалка в комплексі Соколине Гніздо

Комплекс Соколине Гніздо пропонує Вам справжній чоловічий відпочинок — риболовлю на форель в гірській річці Орява. Так як готель знаходиться на березі річки Вам не потрібно буде нікуди їхати, та витрачати час на дорогу. Спеціально об лаштований пірс послугує зручним місцем для рибалок. При необхідності ми можемо запропонувати снасті для риболовлі в оренду. Найбільш цікава риболовля під час нересту. Так як тоді кількість риби збільшується в декілька раз. Такий вид рибалки буде цікавим як новачкам, так і досвідченим рибалкам.
А для тих хто полюбляє більш спокійну, риболовлю, готель Соколине Гніздо пропонує трансфери до Озера, в котрому можна ловити карпів, карасів та ін.. Озеро знаходиться недалеко від комплексу, тому рибалити Ви зможете з будь-якого зручного для Вас часу. Весь Ваш вилов Ви зможете забрати з собою.
Окрім всього іншого, при бажанні професійний кухар приготує Ваш вилов на мангалі, зробить смачну юшку котрою зможете насолодитись Ви і вся Ваша родина або компанія.
Комплекс Соколине Гніздо також пропонує безкоштовний дитячий майданчику, де Ви зможете залишити свою дитину на час рибалки і не турбуватись про його безпеку. Також на території комплексу знаходиться Сауна і Оздоровчі чани, де зможе відпочити прекрасна половина Вашої родини і компанії. А затишні альтанки на березі річки стануть кращим відпочинком, з філіжанкою ароматного чаю, для всих хто не приєднався до рибалки.
Комплекс Соколине Гніздо чекає на Вас!!!
е